Monorierdei Iskola

Ökoiskola

Az alábbi linkre kattintva megtekinthetik az Ökoiskola hivatalos oldalát, ahol további híreket és érdekességeket olvashatnak ebben a témában. Érdemes nyomon követni az oldalt, mert minden fontos eseményről beszámolnak.
[ Az ökoiskola hivatalos oldala ]

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Örömmel értesítjük, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma által felkért Értékelő Bizottság javaslatára Sípos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár úr döntése értelmében iskolánk 2015 - 2017/2018 közötti időszakra elnyerte az Ökoiskola címet.

Hanyecz Anita
Intézményvezető

Díjátadás

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Büszkeséggel tölt el minket, hogy iskolánk elnyerte az Ökoiskola címet. A díjat ünnepélyes keretek között december 13-án a Károlyi-Csekonics Rezidencia (1088 Budapest, Múzeum u. 17.) báltermében vehettük át.

A díjat átadta:
- Thaisz Miklós (főosztályvezető, Köznevelési Felelős Államtitkárság, EMMI)

- Román István (agrárszakképzésért felelős helyettes államtitkár, Földművelésügyi Minisztérium)

- Dr. Kaposi József (főigazgató, Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet)

Ökoiskola munkaterve

A PDF fájlok külön lapon nyílnak meg.

Az ökoiskolai munkaközösség munkaterve 2017 / 2018

Az ökoiskolai munkaközösség munkaterve 2016 / 2017