Ökosikola

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Örömmel értesítjük, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma által felkért Értékelő Bizottság javaslatára Sípos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár úr döntéseértelmében iskolánk 2015-2017 közötti időszakra elnyerte az Ökoiskola címet.

A cím elnyerését tanúsító oklevelet ünnepélyes keretek között az Emberi Erőforrások Minisztériuma és a Földművelésügyi Minisztérium tisztségviselői adják át az iskola képviselőinek. Az esemény pontos idejéről később adunk tájékoztatást. Monori erdő, 2014. szeptember 3.

Hanyecz Anita
Intézményvezető

Díjátadás

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Büszkeséggel tölt el minket, hogy iskolánk elnyerte az Ökoiskola címet. A díjat ünnepélyes keretek között december 13-án a Károlyi-Csekonics Rezidencia (1088 Budapest, Múzeum u. 17.) báltermében vehettük át.

A díjat átadta:
- Thaisz Miklós (főosztályvezető, Köznevelési Felelős Államtitkárság, EMMI)

- Román István (agrárszakképzésért felelős helyettes államtitkár, Földművelésügyi Minisztérium)

- Dr. Kaposi József (főigazgató, Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet)

Ökoiskola munkaterve

A PDF fájlok külön lapon nyílnak meg.

Az ökoiskolai munkaközösség munkaterve 2015 / 2016

Az ökoiskolai munkaközösség munkaterve 2013 / 2014