Ökoiskola

Az alábbi linkre kattintva megtekinthetik az Ökoiskola hivatalos oldalát, ahol további híreket és érdekességeket olvashatnak ebben a témában. Érdemes nyomon követni az oldalt, mert minden fontos eseményről beszámolnak.
[ Az ökoiskola hivatalos oldala ]

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Örömmel értesítjük, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma által felkért Értékelő Bizottság javaslatára Sípos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár úr döntése értelmében iskolánk 2015 - 2017/2018 közötti időszakra elnyerte az Ökoiskola címet.

Hanyecz Anita
Intézményvezető

Díjátadás

158 iskola vehetett át Ökoiskola Címet az ünnepélyes díjkiosztón, melyet 2018-ban az Agrárminisztériumban tartott az Emberi Erőforrások Minisztériuma, az Agrárminisztérium és az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézete.

Iskolánk képviseletében Hanyecz Anita intézményvezető vette át a fenntarthatóságra nevelés terén elért kimagasló teljesítményért járó elismerést, az Ökoiskola címet igazoló oklevelet Prof. Dr. Bódis József oktatásért felelős államtitkártól 2018. október 13-án.

Ökoiskola munkaterve

A PDF fájlok külön lapon nyílnak meg.

Az ökoiskolai munkaközösség munkaterve 2017 / 2018

Az ökoiskolai munkaközösség munkaterve 2016 / 2017