Digitális napló

Kedves Szülők, Tanulók!

Akinek problémája van a KRÉTA rendszerbe való belépéssel, a következő e-mail címen kérhet segítséget:
blaskozsuzsanna@gmail.com, feketeiskola.monorierdo@gmail.com

Iskolánkban a 2018/2019-es tanévben bevezetésre került a Kréta nevű elektronikus napló.

A Krétát könnyedén elérhetik számítógépről, tabletről vagy akár okostelefonról is.
Segítségével oly módon tekinthetik meg gyermekük érdemjegyeit, mintha csak egy valódi ellenőrzőt tartanának a kezükben.

Használatához mindössze két fontos adat ismeretére van szükségük: a felhasználónevükre és a jelszavukra.

Amennyiben nem rendelkeznek ezekkel, kérjék a titkárság segítségét!

Használatához aktív internetkapcsolatra és webböngészőre van szükség. (támogatottak: Chrome, Firefox, Opera, Edge)
A Krétát a https://klik037757001.e-kreta.hu/Adminisztracio/Login internetes címen keresztül érhetik el.

Copyright© Lőrincz Tímea 2016.