Tollforgató verseny

A vetélkedőt az iskola egykori igazgatója, Sasvári Istvánné hívta életre 2008-ban, megvalósításában pedig évről évre az itt tanító pedagógusok és Monorierdő Község Önkormányzata segít. A Tollforgató verseny három fordulóból áll, évente 18 vagy 19 kategóriában versenyezhetnek a jelentkezők. A kistérségi levelező versenyen részt vevők két alkalommal postai úton küldik el a saját maguk által kitöltött feladatlapokat. Az első két forduló során legjobban teljesítő diákok meghívást kapnak a döntőre. A tehetségkutató verseny mindenki számára ingyenes és hozzáférhető. Versenyünk már az első évben igen népszerű lett, hiszen 1772 dolgozat érkezett a különböző kategóriákban. Akik az első két fordulót sikeresen végigcsinálják emléklapot kapnak. Általában 20-25 iskolából kapjuk a jelentkezéseket és évente általában másfélezer dolgozatot javítunk fordulónként.

A versenyeredményeink megtekintéséhez PDF fájlokat olvasó szoftverre (pl: Adobe Acrobat Reader) van szükség.

Információk az eddigi versenyekről

A jelenlegi és a korábbi versenyek feladatlapjait megtekinthetik pdf formátumban, ez segítséget nyújthat az elkövetkező megmérettetésekre való felkészülésben.
A könnyebb eligazodás érdekében a megjelenésük éve szerint kategorizáltunk mindent.
Az ezévi feladatsorok megtekintésénél előfordulhat, hogy a választott menüpont üres oldalra navigál, mert a kiválasztott forduló még nem került megrendezésre, vagy a tesztlapok még nem lettek kijavítva.
Ez esetben szíves türelmüket kérjük! Köszönjük!

(A pdf fájlok megnyitásához az Adobe Reader programra van szükség!)

FELHÍVÁS

2014-2015