Ökoiskola

Az alábbi linkre kattintva megtekinthetik az Ökoiskola hivatalos oldalát, ahol további híreket és érdekességeket olvashatnak ebben a témában. Érdemes nyomon követni az oldalt, mert minden fontos eseményről beszámolnak.
Az ökoiskola hivatalos oldala

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Örömmel értesítjük, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma által felkért Értékelő Bizottság javaslatára Sípos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár úr döntése értelmében iskolánk 2015 - 2017/2018 közötti időszakra elnyerte az Ökoiskola címet.

Hanyecz Anita
Intézményvezető

Díjátadás

158 iskola vehetett át Ökoiskola Címet az ünnepélyes díjkiosztón, melyet 2018-ban az Agrárminisztériumban tartott az Emberi Erőforrások Minisztériuma, az Agrárminisztérium és az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézete.

Iskolánk képviseletében Hanyecz Anita intézményvezető vette át a fenntarthatóságra nevelés terén elért kimagasló teljesítményért járó elismerést, az Ökoiskola címet igazoló oklevelet Prof. Dr. Bódis József oktatásért felelős államtitkártól 2018. október 13-án.

Ökoiskola munkaterve

A pdf fájlok megnyitásához az Adobe Reader programra van szükség!
A dátumra kattintva a fájl megnyílik új lapon, a nyílra (↓) kattintva letölthető