Köszönetnyilvánítás

A jövő... titok. És a legcsodálatosabb ajándék mindig az, amire várunk, de nem tudhatjuk, hogy megkapjuk-e. És ha egy napon mégis megkapjuk, az életünk legboldogabb pillanata lesz. A legnagyobb, legszebb. És az ajándék örökre a legbecsesebb, legszebb kincsünk lesz.
(Csitáry-Hock Tamás)

A Monorierdei Fekete István Általános Iskola dolgozói és tanulói nevében köszönjük mindazon vállalkozók és magánszemélyek segítségét, akik az elmúlt hónapokban bármilyen formában segítséget nyújtottak intézményünknek. Sajnos nem tudjuk közvetíteni tanulóink és dolgozóink csodálkozó és boldog meglepődését, amikor megpillantották ezeket az adományokat, de néhány fényképpel igyekeztünk megörökíteni azt a rengeteg játékot és eszközt, amihez Önök nélkül nem jutottunk volna hozzá.

Név szerint:

2016.

Bágyi Róbert és Cséfalvay Szilvia - cserepes fenyőfa és karácsonyi díszek

Monorierdő Község Önkormányzata – Növények adományozása, napközis tábor támogatása 100 000 Ft-tal.

Fővárosi Nagycirkusz - Kitűnőknek 1 ingyenes belépő.

Szerencsejáték Zrt - 150 000 Ft (udvari játék).

SPAR Magyarország - 50 000 Ft vásárlási utalvány.

Kálmán Mihály pilisi kerékpárkereskedés - 1 db Neuzer Nelson teljesen felszerelt kerékpár.

Füzesi Péter - 2 db számítógép billentyűzetet és 12 db egeret ajánlott fel iskolánknak.

Goods Market Monor – Tombolatárgyakat ajánlott fel farsangi rendezvényeinkre.

Glaxo Smith Kft - Busz a SPAR maratonra.

Monorierdei Fekete István Általános Iskola Szülői Közössége – Elektronikus napló működésének finanszírozása, növények a sziklakertbe. Ajándékok a gyereknapra, sportnapra: műzliszeletek, ajándékok. Hüllő bemutató, farsangi fánk.

Mohácsi Mónika és Bán Imre – Buborékfújók.

Mohácsi Mónika – Ütős hangszerek.

Sád Lászlóné – Kémcsövek, lombikok.

Leéhné Krizsán Ibolya - Növények, virágok.

Dudásné Macsuha Éva - 20 db raklap kinti bútoroknak.

2015.

Monorierdő Község Önkormányzata – Öko iskolai tevékenységünk támogatása, esővízgyűjtő konténerek vásárlásával, tuják és díszfák adományozásával. Iskolai programjaink megvalósításában nyújtott támogatások.

Szente Béla polgármester – Útiköltség hozzájárulásával számos tanulónk jutott el területi és országos versenyekre.

Dr. Páczi Antal alpolgármester – Tanulóink versenyeken való részvételéhez járult hozzá.

Monorierdei Fekete István Általános Iskola Szülői Közössége – Elektronikus napló működésének finanszírozása, festési és javítási munkálatokhoz nyújtott támogatás. Rendezvényeink megvalósításában és lebonyolításában nyújt rendszeres támogatást.

GlaxoSmithKline Kft. – Anyagi támogatást nyújtott az oktatást és a szabadidő hasznos eltöltését segítő eszközök vásárlására. A 2015-ben Spar Maraton utazási költségéhez járult hozzá.

Magyar Telekom Nyrt. – 17 darab asztali számítógépet ajánlott fel iskolánknak.

Aquarius Aqua Kft. - 2 raklap ásványvízzel, üdítőkkel támogatta rendezvényeinket.

Ibiden Hungary Kft. – Díjmentes gyárlátogatással és Japán kultúra bemutatóval kedveskedett tanulóinknak.

Edf Démász – 20 darab asztali számítógéppel támogatta iskolánkat.

Gazdasági és Versenyhivatal Budapest – 3 darab asztali számítógéppel támogatta iskolánkat.

Juhászné Kasi Mónika és családja – szekrénysor felajánlásával járult hozzá, hogy tantermeink megújulásához.

Ágoston Zsolt szülő – Téli madáreleség biztosítása kihelyezett madáretetőinkbe.

Demkó Gábor szülő – Élő virágok és növények felajánlásával hozzájárul iskolánk környezetének szépítéséhez.

Hornyák Ákos László szülő – A higiénikus környezet érdekében szappan csomagot adományozott iskolánknak.

Dobos József szülő – Kertészeti eszközök felajánlásával járult hozzá Öko iskolai tevékenységünkhöz.

Bágyi Róbert – Új névtáblával tette szebbé iskolánk homlokzatát.

Mohácsi Mónika – Készségfejlesztő játékokkal járult hozzá, hogy tanulóink játszva tanulhassanak.

Spar Magyarország – Sport eszközök vásárlására biztosított iskolánknak vásárlási utalványt.

2014.

Richter Gedeon Nyrt. - Anyagi támogatást nyújtott az oktatást és a szabadidő hasznos eltöltését segítő eszközök vásárlására.

FGSZ Földgázszállító Zrt. - 2 laptop

Monorierdő Község Önkormányzata – Öko iskolai tevékenységünk támogatása, tuják adományozásával. Iskolai programjaink megvalósításában nyújtott támogatások.

2013.

OTP Bank, Juhászné Kasi Mónika segítségével - 10 darab asztali számítógéppel támogatta iskolánkat.